فروش ۴۵ میلیون گوشی Enjoy هواوی طی سه سال گذشته

هووای طی یک رویداد در چین از گوشی‌های Enjoy Max و Enjoy 9 Plus به‌صورت رسمی رونمایی کرد. این گوشی‌ها تفاوت کمی با گوشی‌های آنر ۸ ایکس و ۸ ایکس مکس دارند و به‌جای نام آنر روی آن‌ها، نام هووای حک شده است.

در این رویداد هواوی با افتخار اعلام کرد که در طی سه سال گذشته موفق شده حدود ۴۵ میلیون دستگاه از گوشی‌های سری انجوی را به فروش برساند؛ این در حالی است که فقط سه سال از راه‌اندازی این سری زمان می‌گذرد.

تولید گوشی‌های هوشمند سری Enjoy در سال ۲۰۱۵ با تولید Enjoy 5 و Enjoy 5s به منظور دستیابی کاربران به گوشی‌هایی با قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه آغاز شد. مصرف کنندگان با پرداخت هزینه‌ای مابین ۱۴۵ تا ۲۸۹ دلار می‌توانستند این گوشی‌ها را خریداری کنند.

سال بعد گوشی‌های Enjoy 5 و  ۵s تولید شدند و در سال ۲۰۱۷ گوشی‌های Enjoy 6 و ۶S به بازار عرضه شدند. امسال این سری با سه مدل مختلف۷s  Enjoy 7 و ۷ Plus در بازار حضور یافت.

البته تولید و راه‌اندازی سری جدید دستگاه‌های Enjoy در سال ۲۰۱۸ برای Huawei کار بسیار آسانی بود زیرا این شرکت قبلا، سخت‌افزار این سری را با نام‌های مختلف در مکان‌های متفاوتی عرضه کرده است.

به هرحال Enjoy 9 Plus و Enjoy Max در طی ماه‌های آینده می‌توانند سبب فروش چند میلیون دستگاه دیگر از این سری شوند.

اخبار موبایل
نتیجه نظرسنجی: بیشتر کاربران زومیت راهکار گوشی تاشدنی را انقلابی می‌دانند

سامسونگ اخیرا در رویداد توسعه‌دهندگانش، طرح اولیه‌ی گوشی تاشدنی خود را به جهانیان نشان داده است و همین مساله بهانه‌ای برای به رای گذاشتن این راهکار شد. نمایشگر گوشی‌های هوشمند به مروز زمان بزرگ و بزرگ‌تر شده‌اند به‌طوری که مرز بین تبلت‌ها و گوشی‌ها در حال کم‌رنگ شدن است. سامسونگ …

اخبار موبایل
پیش‌بینی TrendForce از بازار جهانی تبلت‌ها – هواوی، شرکتی که فرق می‌کند

واحد خبر mobile.ir : مؤسسه تحقیقاتی TrendForce در روز دوشنبه ۱۲ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۱ آبان ۱۳۹۷) با درج گزارشی در وب‌سایت اصلی مؤسسه، پیش‌بینی خود را از وضعیت بازار تبلت‌ها در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ منتشر کرد. طبق این گزارش، انتظار می‌رود عرضه جهانی تبلت‌ها در سال ۲۰۱۸، با ۴٫۳ …

اخبار موبایل
گزارش IDC از بازار اسمارت‌فون هند در سه‌ماهه سوم ۲۰۱۸- پررونق‌ترین فصل از ابتدا تاکنون

واحد خبر mobile.ir : بر اساس جدیدترین گزارش موسسه پژوهشی IDC، تعداد گوشی‌های هوشمند عرضه‌شده در کشور هند طی فصل سوم سال جاری میلادی به بالاترین میزان خود از ابتدا تاکنون رسیده است. بازار هند در سه‌ماهه گذشته شاهد عرضه ۴۲٫۶ میلیون دستگاه اسمارت‌فون بوده که رشد ۹٫۱ درصدی را …