پتنت جدید ال جی خبر از طراحی گوشی هوشمندی با سه یا چهار دوربین می‌دهد

مستندات مربوط به پتنت جدید ال‌جی خبر از طراحی گوشی هوشمندی با ماژول دوربین سه‌گانه یا چهارگانه و سنسور اثر انگشت سنتی در پنل پشتی می‌دهد.

البته طراحی ارائه‌شده در پتنت در سه نسخه ارائه شده است که هر کدام از زاویه‌ای، گوشه‌های گرد گوشی هوشمند ال‌جی را به‌ نمایش می‌گذارد. در تصاویر ارائه‌شده، نمایشگر، پنل پشتی و کناره‌های گوشی به‌تصویر کشیده شده است. 

ال‌جی وی‌ ۴۰، اولین گوشی هوشمند ال‌جی بود که با ماژول دوربین سه‌گانه معرفی شد. احتمال دارد که گوشی هوشمند جدید از ماژول دوربین چهارگانه بهره ببرد. همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، طراحی ماژول دوربین مربع‌شکل و مشابه طراحی هواوی است. در تصاویر، فلاش دوربین نشان داده نشده؛ هرچند ممکن است مانند هواوی میت ۲۰، یکی از اشکال دایره‌ای طراحی‌شده مربوط به فلاش دوربین باشد و نه لنز دوربین. ظاهرا LG طراحی‌های قدیمی خودش را کماکان حفظ کرده؛ نه تنها سنسور اثر انگشت در پنل پشتی، بلکه طراحی پنل جلویی گوشی هم این موضوع را تایید می‌کند.

در طرح‌های مربوط به پتنت جدید ال‌جی، خبری از بریدگی بالای نمایشگر (ناچ) نیست. همچنین هیچ روش هوشمندانه‌ی همچون اسلایدر دوربین، پاپ‌آپ یا غیره برای پنهان کردن دوربین سلفی درنظر گرفته نشده است. به‌نظر می‌رسد که در این گوشی هوشمند، فضای کافی برای قرار گرفتن دوربین، هدفون و سایر قطعات وجود دارد. همان‌طور که گفته شد، طراحی قدیمی است و حتی جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری هم در گوشی هنوز وجود دارد!

هر دو سری گوشی‌های هوشمند پرچمدار ال‌جی سری G و V دارای بریدگی بالای نمایشگر هستند. بنابراین طراحی جدید نشان می‌دهد که ال‌جی به‌سمت طراحی‌های قدیم‌تر خود تمایل نشان داده است. به‌نظر شما چنین طراحی‌هایی تامین‌کننده‌ی سلیقه‌ی کاربران بازار خواهند بود؟ 

اخبار موبایل
سومین نسخه از دستیار بیکسبی در گوشی تاشدنی سامسونگ ارائه خواهد شد

از زمان معرفی گلکسی اس ۸ و برادر بزرگترش بود که دستیار صوتی هوشمند سامسونگ به نام بیکسبی برای رقابت با نام‌داران این عرصه نظیر الکسای آمازون، سیری اپل و دستیار صوتی گوگل عرضه شد. هرچند بیکسبی به روند پیشرفت خود ادامه داد و نسخه‌ی دوم آن در گلکسی نوت …

اخبار موبایل
انتشار تصاویر منتسب به نمایشگر Infinity-O سامسونگ

سامسونگ پس از مدت‌ها، سرانجام در جریان برگزاری کنفرانس SDC 2018 اعلام کرد که می‌خواهد سنت‌شکنی کند و به تولید گوشی با نمایشگر دارای بریدگی روی بیاورد. کره‌ای‌ها آن زمان از چهار نمایشگر جدید رونمایی کردند: Infinity Flex به‌عنوان نمایشگری منعطف برای گوشی تاشدنی، Infinity-U به‌عنوان نمایشگر دارای بریدگی U …

اخبار موبایل
A7 اسمارت‌فون جدید Oppo مجهز به باتری ۴,۲۳۰ میلی‌آمپر ساعتی

واحد خبر mobile.ir : از حدود یک ماه پیش خبرهایی درباره عرضه اسمارت‌فونی جدید از Oppo با نام A7 شنیده می‌شد و حال این خبرها رنگ واقعیت به خود گرفته‌اند. شرکت چینی Oppo به تازگی گوشی هوشمند A7 را معرفی کرده که می‌توان آن را در گروه اسمارت‌فون‌های رده میانی …