سامسونگ، سری گلکسی M را جایگزین گلکسی J و گلکسی C می‌کند

در ساعات اولیه‌ی امروز، گزارشی غیررسمی مبنی بر ساخت سری گوشی‌های جدید گلکسی M توسط سامسونگ منتشر شد؛ به‌دنبال انتشار این خبر، وب‌سایت SamMobile مدعی شد که پس از انجام یک‌سری تحقیقات، مطلع شده است که هم‌اکنون حداقل دو گوشی از سری گلکسی M سامسونگ در حال ساخت هستند.

گفته می‌شود که سری Samsung Galaxy M در حقیقت قرار است نفس تازه‌ای به گوشی‌های اقتصادی این شرکت کره‌ای بدمد و جایگزین سری گوشی‌های گلکسی J، گلکسی On و گلکسی C شود. 

تاکنون از نام دقیق نخستین گوشی‌های سری گلکسی ام سامسونگ سخنی به میان نیامده است، اما طبق ادعای SamMobile، این اسمارت‌فون‌ها دارای شماره مدل SM-M205F و SM-M305F هستند. گفتنی است که در گزارشِ تاییدنشده‌ای، از این گوشی‌ها به‌عنوان گلکسی M20 و گلکسی M30 یاد شده است. 

ظاهرا گوشی‌های بیشتری از سری گلکسی ام در دست ساخت هستند؛ در ضمن گفته می‌شود که این سبک نام‌گذاری (گوشی‌هایی که دارای اعداد دو رقمی در اسم‌شان هستند؛ نظیر گلکسی M20) قرار است به گوشی‌های سری گلکسی A هم تعمیم داده شود. با این‌همه فراموش نکنید که هیچ‌یک از این اسامی هنوز به‌صورت رسمی تایید نشده‌اند و ممکن است این گوشی‌ها به‌صورت گلکسی M20 و M30 نام‌گذاری نشوند.

ظاهرا گوشی SM-M205F در دو مدل جداگانه با ۳۲ و ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی داخلی و گوشی SM-M305F با ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی عرضه خواهند شد. در ضمن گفته می‌شود که هر دوی این گوشی‌ها در کنار مدل تک‌سیم‌کارت (برای برخی کشورهای خاص) دارای مدل‌های دو سیم‌کارت نیز خواهند بود. تاکنون از تاریخ عرضه و قیمت گوشی سامسونگ گلکسی ام صحبتی به میان نیامده است.

نظر شما در این زمینه چیست؟

اخبار موبایل
نتیجه نظرسنجی: بیشتر کاربران زومیت راهکار گوشی تاشدنی را انقلابی می‌دانند

سامسونگ اخیرا در رویداد توسعه‌دهندگانش، طرح اولیه‌ی گوشی تاشدنی خود را به جهانیان نشان داده است و همین مساله بهانه‌ای برای به رای گذاشتن این راهکار شد. نمایشگر گوشی‌های هوشمند به مروز زمان بزرگ و بزرگ‌تر شده‌اند به‌طوری که مرز بین تبلت‌ها و گوشی‌ها در حال کم‌رنگ شدن است. سامسونگ …

اخبار موبایل
پیش‌بینی TrendForce از بازار جهانی تبلت‌ها – هواوی، شرکتی که فرق می‌کند

واحد خبر mobile.ir : مؤسسه تحقیقاتی TrendForce در روز دوشنبه ۱۲ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۱ آبان ۱۳۹۷) با درج گزارشی در وب‌سایت اصلی مؤسسه، پیش‌بینی خود را از وضعیت بازار تبلت‌ها در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ منتشر کرد. طبق این گزارش، انتظار می‌رود عرضه جهانی تبلت‌ها در سال ۲۰۱۸، با ۴٫۳ …

اخبار موبایل
گزارش IDC از بازار اسمارت‌فون هند در سه‌ماهه سوم ۲۰۱۸- پررونق‌ترین فصل از ابتدا تاکنون

واحد خبر mobile.ir : بر اساس جدیدترین گزارش موسسه پژوهشی IDC، تعداد گوشی‌های هوشمند عرضه‌شده در کشور هند طی فصل سوم سال جاری میلادی به بالاترین میزان خود از ابتدا تاکنون رسیده است. بازار هند در سه‌ماهه گذشته شاهد عرضه ۴۲٫۶ میلیون دستگاه اسمارت‌فون بوده که رشد ۹٫۱ درصدی را …