هواوی میت ۲۰ RS پورشه دیزاین در برابر نسل قبل

هواوی ساعتی پیش از سری جدید خانواده‌ی میت یعنی میت ۲۰ رونمایی کرد، این سری از محصولات هواوی همواره در گروه پرچمدارهای این شرکت بوده و به جدیدترین فناوری‌های روز گوشی‌های هوشمند مجهز است. چینی‌ها مهرماه سال گذشته نیز از خانواده‌ی میت ۱۰ رونمایی کرده بودند که در زمان خود بسیار پیشرفته و نوآورانه محسوب می‌شدند. کرین ۹۷۰ و تراشه‌ی مخصوص پردازش عصبی از نوآوری‌های این سری به‌شمار می‌رفت.

طبق سنت سال گذشته، امسال نیز خانواده‌ی میت ۲۰، یک عضو خاص با عنوان پورشه دیزاین دارد که نسبت به پورشه دیزاین‌هایی که تا به امروز از این شرکت دیده‌ایم، یعنی میت ۱۰ پورشه دیزاین و میت RS پورشه دیزاین پیشرفت‌هایی داشته است. در ادامه به مقایسه‌ی میت ۲۰ RS پورشه دیزاین با سری‌های قبل می‌پردازیم و پیشرفت‌ها و نوآوری‌های محصول جدید را بررسی می‌کنیم. در مطالبی جداگانه به مقایسه‌‌ی ۴ گوشی معرفی شده در مراسم امشب، مقایسه‌ی گوشی‌های سری میت ۲۰ با رقبا و نسل گذشته پرداختیم.

Mate 20 RS Porche Design

در خصوص مشخصات نسل جدید، هواوی ترکیب دوربینی را که در RS Porche Design استفاده کرد، در میت ۲۰ آر اس پورشه دیزاین نیز ادامه داده و این گوشی‌ نیز همچون نسل قبل به دوربین سه‌گانه مجهز است. استفاده از سنسورهای ۴۰، ۲۰ و ۸ مگاپیکسلی، میت ۲۰ را از نسل قبل خود کاملا متمایز می‌کند؛ چرا که میت ۱۰ پورشه دیزاین که مهرماه سال گذشته‌ معرفی شد، دوربین دوگانه با سنسورهای ۲۰ و ۱۲ مگاپیکسلی داشت.

مشخصه‌ی بارز دیگری که امسال دست‌خوش تغییر و ارتقاء شده، تراشه‌ی کرین به عنوان مغز متفکر دستگاه‌های هواوی است. در حالی که نسل پیشین از کرین ۹۷۰ با یک NPU (واحد پردازش عصبی) بهره می‌برد، خانواده‌ی میت ۲۰ و به طور مشخص میت ۲۰ آر اس Porche Design به کرین ۹۸۰ با تراشه‌ی پردازش عصبی دوگانه مجهز شده است.

از لحاظ طراحی، شاخصه‌ی بارز افزوده‌شده در نسل جدید، ناچ یا بریدگی بالای نمایشگر است، با ترند شدن این ویژگی و پشتیبانی اندروید از آن شرکت‌های زیادی با هدف افزایش اندازه‌ی نمایشگر به این طراحی روی آوردند. هواوی نیز به کمک ناچ اندازه‌ی نمایشگر گوشی‌های سری میت ۲۰ را از ۶ اینچ در سال گذشته به ۶.۳۹ اینچ افزایش داده است. در ادامه از شما دعوت می‌کنیم برای مشاهده‌ی مشخصات فنی گوشی‌های هواوی، تصاویر و قیمت گوشی‌ به بخش محصولات زومیت مراجعه کنید.

اخبار موبایل
سومین نسخه از دستیار بیکسبی در گوشی تاشدنی سامسونگ ارائه خواهد شد

از زمان معرفی گلکسی اس ۸ و برادر بزرگترش بود که دستیار صوتی هوشمند سامسونگ به نام بیکسبی برای رقابت با نام‌داران این عرصه نظیر الکسای آمازون، سیری اپل و دستیار صوتی گوگل عرضه شد. هرچند بیکسبی به روند پیشرفت خود ادامه داد و نسخه‌ی دوم آن در گلکسی نوت …

اخبار موبایل
انتشار تصاویر منتسب به نمایشگر Infinity-O سامسونگ

سامسونگ پس از مدت‌ها، سرانجام در جریان برگزاری کنفرانس SDC 2018 اعلام کرد که می‌خواهد سنت‌شکنی کند و به تولید گوشی با نمایشگر دارای بریدگی روی بیاورد. کره‌ای‌ها آن زمان از چهار نمایشگر جدید رونمایی کردند: Infinity Flex به‌عنوان نمایشگری منعطف برای گوشی تاشدنی، Infinity-U به‌عنوان نمایشگر دارای بریدگی U …

اخبار موبایل
A7 اسمارت‌فون جدید Oppo مجهز به باتری ۴,۲۳۰ میلی‌آمپر ساعتی

واحد خبر mobile.ir : از حدود یک ماه پیش خبرهایی درباره عرضه اسمارت‌فونی جدید از Oppo با نام A7 شنیده می‌شد و حال این خبرها رنگ واقعیت به خود گرفته‌اند. شرکت چینی Oppo به تازگی گوشی هوشمند A7 را معرفی کرده که می‌توان آن را در گروه اسمارت‌فون‌های رده میانی …