سامسونگ عرضه گوشی تاشدنی را در نیمه اول ۲۰۱۹ تایید کرد

سامسونگ همانند سال‌های گذشته، در جریان نمایشگاه CES 2019 مجددا از فرصت استفاده کرد تا گوشی هوشمند تاشدنی پیش‌روی خود را در معرض نمایش قرار دهد. ما در گذشته در نمایشگاه لاس‌وگاس به‌صورت گذرا چنین دستگاهی را مشاهده کرده بودیم؛ اما اکنون به‌نظر می‌رسد که بیش از همیشه به عرضه‌ی آن نزدیک شده‌ایم. البته می‌دانیم که از سال‌ها پیش اخبار مختلف به‌صورت مرتب عرضه‌ی قریب‌الوقوع گوشی تاشدنی سامسونگ را نوید می‌دادند؛ اما این بار داستان فرق می‌کند و کره‌ای‌ها از قرار معلوم خود عرضه‌ی دستگاه تاشدنی را در آینده‌ی نزدیک تأیید کرده‌اند.

سامسونگ امسال در CES پشت درهای بسته گوشی هوشمند تاشدنی خود را برای مشتریان منتخب به نمایش گذاشت و اعلام کرد که این دستگاه برای تولید انبوه آماده است. سوزان دا سیلوا،  مدیر راهبرد محصول و بازاریابی سامسونگ در گفت‌وگو با خبرگزاری دیجیتال ترندز تأیید کرد که این گوشی جدید در نیمه‌ی نخست ۲۰۱۹ به ویترین مغازه‌ها راه پیدا خواهد کرد.

بااین‌حال، برخلاف اغلب مدل‌های گلکسی سامسونگ که به‌صورت گسترده در سرتاسر جهان موجود می‌شوند، این دستگاه تاشدنی جدید احتمالا در ابتدا به‌صورت محدود عرضه خواهد شد. یکی از نمایندگان سامسونگ به خبرگزاری گیزمودو گفت:

این دستگاه تاشدنی در نیمه‌ی نخست ۲۰۱۹ در بازارهای منتخب عرضه خواهد شد. ما هم‌اکنون برای تولید انبوه آن آماده‌ایم و انتظار تولید یک میلیون دستگاه را داریم.

این احتمالا بدان معنا است که گوشی تاشدنی گلکسی سامسونگ ابتدا در بازار خانگی این شرکت و احتمالا چند منطقه‌ی دیگر موجود خواهد شد. در نتیجه، آمریکا و اروپا برای راه پیدا کردن این دستگاه به بازار غرب باید نزدیک به چند ماه در انتظار باشند. در رابطه با قیمت نیز انتظار می‌رود گوشی تاشدنی گلکسی سامسونگ با پرداخت بهای غافلگیرکننده‌ی تقریبا ۱۸۵۰ دلار قابل خریداری باشد.

CES LOGO

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2019 مراجعه کنید.

اخبار موبایل
معرفی بهترین بازی‌های همراه سال ۲۰۱۸

واحد خبر mobile.ir : در دهه اخیر هم‌گام با پیشرفت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دستگاه‌های همراه، بازی‌های عرضه شده در این بستر پیشرفت شگفت‌انگیزی را تجربه نموده و به یکی از سودآورترین بخش‌های صنعت بازی‌سازی بدل گردیده‌اند. در این سال‌ها از بازی‌هایی موفقی مانند Angry Birds در سال ۲۰۰۹ و شاه‌کاری …

اخبار موبایل
سونی دعوتنامه مراسم رونمایی از اکسپریا ایکس زد ۴ را به تاریخ ۵ اسفند ماه ارسال کرد

گرچه شایعه‌های اخیر از لغو ساخت گوشی اکسپریا ایکس زد ۴ کامپکت توسط سونی حکایت دارند، اما این شرکت ژاپنی هنوز هم می‌تواند با تعداد دیگری از گوشی‌هایش، عملکرد خوبی را در بازار تجربه کند. این شرکت اخیرا به‌صورت رسمی تایید کرده است که قصد دارد روز ۲۵ فوریه‌ی ۲۰۱۹ …

اخبار موبایل
سامسونگ گوشی هوشمند تاشدنی خود را فاز بعدی نوآوری می‌داند

کاملا روشن است سامسونگ قبل از رونمایی گوشی هوشمند تاشدنی خود، تبلیغات مرتبط با آن را آغاز می‌کند. در ماه نوامبر (آبان‌ماه)، نمایشگر اینفینیتی، نسل جدید نمایشگرهای سامسونگ با قابلیت تا شدن در SDC ۲۰۱۸ معرفی شد و خبر از دستگاهی با بهره‌گیری از این نمایشگر می‌داد.  انتظار می‌رود در تاریخ ۲۰ …