مشخصات کامل وان پلاس ۶T فاش شد

با توجه به اطلاعات زیادی که تا کنون در خصوص وان پلاس ۶T فاش شده است، شاید دیگر نتوان به هیچ عنوان این گوشی را رازآلود خطاب کرد؛ چرا که تقریبا تمام مشخصات آن قبل از رونمایی رسمی منتشر شده‌اند؛ اما صفحه‌ی مشخصاتی که به‌تازگی در توییتر درز کرده است، اندک اطلاعات نامعلوم این دستگاه را در اختیار قرار می‌دهد. در ادامه تصویر یادشده را به‌همراه چند عکس تجاری از این گوشی مشاهده خواهید کرد.

از لحاظ ابعاد، گوشی جدید وان‌پلاس به میزان ۲ میلی‌متر از مدل قبلی، یعنی وان پلاس ۶ کشیده‌تر است؛ همچنین عرض این گوشی کمتر و ضخامت آن کمی بیشتر شده است؛ در عوض، محصول جدید از نمایشگر بزرگتر و البته ظرفیت باتری بیشتری برخوردار است.

در خصوص دوربین، سرانجام به نظر می‌رسد که همان دوربین‌های به‌کار رفته در مدل قبلی پابرجا هستند که این موضوع نمی‌تواند خبر چندان خوبی باشد.

هرچند ممکن است وان پلاس تلاش زیادی برای بهینه‌سازی نرم‌افزاری انجام داده باشد، اما استفاده از همان ترکیب دوربین قبلی، یعنی فقدان لنز عریض یا تله‌فوتو. با این وحود دوربین سلفی دست‌خوش ارتقاء شده و با بهره‌گیری از گشودگی دریچه‌ی دیافراگم بیشتر و ارائه‌ی رزولوشن بالاتر عملکرد بهتری را در این شاخصه نسبت به نسل‌های پیش نوید می‌دهد.

در پایان، به لطف فاش کننده‌ی اطلاعات فوق، می‌توانید به فاصله‌ی چند روز مانده به رونمایی رسمی از وان پلاس ۶T، تصاویر تبلیغاتی آن را مشاهده کنید.

نظر شما در خصوص وان پلاس ۶T چیست؟

اخبار موبایل
نتیجه نظرسنجی: بیشتر کاربران زومیت راهکار گوشی تاشدنی را انقلابی می‌دانند

سامسونگ اخیرا در رویداد توسعه‌دهندگانش، طرح اولیه‌ی گوشی تاشدنی خود را به جهانیان نشان داده است و همین مساله بهانه‌ای برای به رای گذاشتن این راهکار شد. نمایشگر گوشی‌های هوشمند به مروز زمان بزرگ و بزرگ‌تر شده‌اند به‌طوری که مرز بین تبلت‌ها و گوشی‌ها در حال کم‌رنگ شدن است. سامسونگ …

اخبار موبایل
پیش‌بینی TrendForce از بازار جهانی تبلت‌ها – هواوی، شرکتی که فرق می‌کند

واحد خبر mobile.ir : مؤسسه تحقیقاتی TrendForce در روز دوشنبه ۱۲ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۱ آبان ۱۳۹۷) با درج گزارشی در وب‌سایت اصلی مؤسسه، پیش‌بینی خود را از وضعیت بازار تبلت‌ها در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ منتشر کرد. طبق این گزارش، انتظار می‌رود عرضه جهانی تبلت‌ها در سال ۲۰۱۸، با ۴٫۳ …

اخبار موبایل
گزارش IDC از بازار اسمارت‌فون هند در سه‌ماهه سوم ۲۰۱۸- پررونق‌ترین فصل از ابتدا تاکنون

واحد خبر mobile.ir : بر اساس جدیدترین گزارش موسسه پژوهشی IDC، تعداد گوشی‌های هوشمند عرضه‌شده در کشور هند طی فصل سوم سال جاری میلادی به بالاترین میزان خود از ابتدا تاکنون رسیده است. بازار هند در سه‌ماهه گذشته شاهد عرضه ۴۲٫۶ میلیون دستگاه اسمارت‌فون بوده که رشد ۹٫۱ درصدی را …